Barwnik Pigment do żywic transparenty BLACK

13,90 zł brutto

Więcej informacji

Barwniki Transparentne EpoxyArt Seria barwników transparentnych EpoxyArt to najwyższej jakości substancja do zabarwienia z utrzymaniem transparentności.

Stosuje się w celu uzyskanie efektu kolorowego szkła, kryształu, etc. Opakowanie: buteleczka 15ml, w postaci płynnej.

PRZEZNACZENIE Barwniki do barwienia żywic epoksydowych, poliestrowych, lakierów, farb, etc.. Są to barwniki na bazie rozpuszczalnika. Nadaje określony kolor ale nadal jest transparenty. Wydajność: 0.5-3% w stosunku do mieszanki. Intensywność koloru jest ściśle zależna od ilości dodanego barwinka oraz naturalnego koloru żywicy. Zalecamy przeprowadzenie wstępnej próby na małej ilości żywicy.

ZALECENIA Przed użyciem należy dobrze wymieszać substancje. Barwnik dodajemy do wcześniej wymieszanej żywicy z utwardzaczem. Dodajemy barwnik delikatnie mieszając do uzyskania wymaganego efektu oraz jednolitej mieszanki. Zalecamy dozowanie w ilości 0,5-3%. Pigment w ilości 3% składowych mieszanki nie zmienia właściwości fizycznych żywicy po utwardzeniu.

MAGAZYNOWANIE Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach w temperaturze pokojowej.

BHP Należy stosować podstawowe środki ostrożności jak do środków chemicznych: odzież ochronną, okulary, gumowe rękawiczki. Chronić przed dziećmi, Trzymać z dala od żywności Nie wdychać rozpylonej cieczy / proszku, Pomieszczenie powinno być dobrze wentylowane, w przypadku braku odpowiedniej wentylacji należy użyć indywidualne środki ochrony dróg oddechowych.